już mogę

to się chwalę. Spreparowałam małą kamizelkę dla bardzo uroczego, radosnego, uśmiechniętego i same och i achy, dziewięciomiesięcznego Samuela. Myślę, że ten wiecznie uśmiechnięty przesympatyczny mały mężczyzna będzie zadowolony z takiego oto prezentu.

DSC_0024

DSC_0025

Mała bardzo urocza, młoda, niespełna dwuletnia kobietka została obdarowana sukieneczką, która mam nadzieję, że jej się przyda. Olunia ma przepiękne, ciekawe całego świata oczy i jest tak słodka, że można ją schrupać od razu.

DSC_9857 

DSC_0031

Ale nie tylko były prezenty dla dzieci. Ta mega miękka szara włóczka posłużyła do zrobienia szala dla dawno nie widzianej Izy – mamy tych uroczych dzieciaków. Bardzo dawno sie nie widziałyśmy. Dzieli nas bardzo dużo kilometrów, ale całe szczęście że jest internet.

DSC_0033

DSC_0035

Izuniu, Ivanie, Oluniu i Samuelku bardzo dziękujemy Wam za zaproszenie na to cudne przyjęcie i za wszystkie piękne świąteczne prezenty.

DSC_0055

ps. Wszystkie kolokwia dnia dzisiejszego zaliczone w 100%, czyli już mam święta.

Komentarze

 1. Ależ to piękne. Ubranka dla dzieci takie słodkie a szal normalnie uroczy. Niedługo też będę musiała coś takiego zrobić. Pozwól, że posłużę się wzorem z Twojego. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Doczytałam. Gratuluję zaliczeń. Pa

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma problemu, wrzucę na R schemat tego szala, bo jest tak banalny i przyjemny w robocie, że aż się chce dziergać

  OdpowiedzUsuń
 4. nie wiem, co ładniejsze - same przepiękne prezenty

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za pozostawiony komentarz. :*
Przepraszam z włączenie weryfikacji obrazkowej ale od pewneczo czasu bardzo nękają mnie spamerzy. Wybaczcie